
Світлодіодній світильник Feron AL6010 SIRIUS 72W
- В наявності
- Код: 40142
2 290 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Feron SIRIUS – SMART світильник в новій потужності та декоративним отвором у плафоні.
Найкраще поєднується з інтер’єрами у стилі конструктивізм, авангард, ф’южн та хай-тек.
Основні переваги:
Приваблива вартість Модель виконана у новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на зміну світлових характеристик у порівнянні з іншими моделями
Дизайн Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим і білим світлодіодам забезпечується ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику. Крім того модель відрізняється наявністю прозорого отвору в центрі світильника, вкритого стразам, що у ввімкненому стані нагадують мерехтіння коштовних каменів.
Функціональність Керування усіма параметрами світла – яскравість, колірна температура – за допомогою пульта. Режим нічника та таймер відключення.
Економічність Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє економити до 85% електроенергії у порівнянні зі звичайною люстрою.
Яскравість Забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 20 кв.м.
Рівномірне свічення Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон.
Функція пам’яті Останні налаштування яскравості та колірної температури зберігаються при наступному вмиканні світильника.
Ресурс роботи складає 50000 годин
Дистанційний пульт керування, кріплення до нього та драйвер - у комплекті.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5400 лм |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 500 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4000-6000K |
- Ціна: 2 290 ₴






