
Шина з'эднувальна (Гребінка) 12 модулів, EZ9XPH112 Schneider Electric
- Готово до відправки
- Код: EZ9XPH112
220 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розподільна шина (гребінка) застосовується для швидкого і правильного розподілу електроживлення між автоматичними вимикачами. Вони можуть бути розрізані за один захід. У комплект входять 2 бічні заглушки IP20. Після розрізання шини установка заглушок обов'язкове. На кожну сторону шини нанесено маркування для ідентифікації фаз при установці у всіх позиціях. Місця розрізів позначені на ізоляції.
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 грн-10%
від 5000 грн-15%
від 10000 грн-20%
Ми надаємо знижку на всю продукцію Schneider Electric при замовленні
від 1000 грн - 5%
від 3000 грн-10%
від 5000 грн-15%
від 10000 грн-20%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 230 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Маса | 0.035 кг |
| Ширина | 15 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна кількість полюсів | 1 |
| Максимальна кількість пристроїв, що підключаються | 12 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Розміри поля або кроку | 18 мм |
| Тип підключення | Штир |
- Ціна: 220 ₴

