
Патрон LEMANSO Е27 бакелит, для ламп + штепс. гнізда "шахрай"/LM2514
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 802214/LM2514
38 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропатрони застосовуються в побуті та будівництві для монтажу освітлювальних приладів і приєднання ламп різних типів до електромережі. Електропатрони надійні і довговічні, виконані з матеріалів високої якості, стійкі до горіння, механічних впливів і впливу агресивних середовищ.
Контактні групи виконані з електротехнічної латуні.
Контактні групи виконані з електротехнічної латуні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу патрона | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу патрона | Карболіт |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Номінальний струм | 2 А |
| Тип | Патрон |
| Тип монтажу | Підвісний |
| Тип патрона | Гвинтовий |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Виведення дроту | Тильна сторона |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 54 мм |
| Діаметр | 38 мм |
- Ціна: 38 ₴





