
LED світильник Back вбудований круглий VIDEX 4W 5000K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26337 / VL-DLBR-045
82 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник VIDEX є джерелом якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника. Світильники поставляються в зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до установки прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Гарантійний термін 24 місяці
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кут розсіювання | 140 град. |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Світловий потік | 320 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 г |
| Висота | 25 см |
| Діаметр | 98 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр врізного отвору | 77-82 mm |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 30 |
| Форма | Круглий |
| Основні | |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 30000 рік |
- Ціна: 82 ₴
- Спосіб упаковки: 20шт в коробі




