
Архітектурний світильник Feron DH0704 сірий
- В наявності
- Код: 11881
620 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архітектурні світильник Feron DH0704 використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будівель, споруд, парканів, балконів, терас тощо.
Основні переваги:
Управління світлом. Оснащені патронами GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином управляти яскравістю і температурою свічення.
Надійність конструкції. Виготовлені з алюмінію, покритого зносостійкого фарбою, що захищає світильник від корозії і механічних пошкоджень.
Вологозахист. Високий ступінь захисту IР54 не допускає попадання частинок бруду і крапель води всередину світильника.
Гарантія 12 місяців.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Основні переваги:
Управління світлом. Оснащені патронами GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином управляти яскравістю і температурою свічення.
Надійність конструкції. Виготовлені з алюмінію, покритого зносостійкого фарбою, що захищає світильник від корозії і механічних пошкоджень.
Вологозахист. Високий ступінь захисту IР54 не допускає попадання частинок бруду і крапель води всередину світильника.
Гарантія 12 місяців.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Сірий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 163 см |
| Діаметр | 60 см |
| Ширина | 103 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 620 ₴







