Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик руху з цоколем Е27
Регулювання освітленості, регулювання часу затримки
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність виявлення руху: | 6 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Кут огляду | 360 град. |
| Максимальна затримка контролю | 300 сек |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 10 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Настільний, Всередині приміщень |
| Тип датчика | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2-3,5м |
| Навантаження | 60W |
| Колір корпусу | Білий |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | 3-2000 Lux |
- Ціна: 356 ₴


