
Фотоелемент Feron LXP03 / SEN27 білий
- В наявності
- Код: 22009
296 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фотоелемент типу день / ніч
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Технічні характеристики | |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP44 |
| Максимальний діапазон частот | 60 Гц |
| Мінімальний діапазон частот | 50 Гц |
| Навантаження | 25A |
| Харчування | Мережа 220В |
| Способи встановлення | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Основна | |
| Освітленість, вмикання і вимикання | 5-50Lux |
- Ціна: 296 ₴

