
Реле часу Feron TM41
- Готово до відправки
- Код: 23248
536 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На відміну від звичайних розеток таймерів, реле часу не вставляєте в розетку, а монтується в електричний щиток. Реле підключає навантаження споживача електроенергії в заданий момент часу на заданий проміжок часу, який програмується на самому реле. Використовується для автоматичного включення і виключення подачі електрики, поливу, сигналізації, вентиляції, вивісок, вуличного освітлення та ін. Переваги реле часу ТМ41: 1. 8 програм вмикання / вимикання "ON / OFF" з кроком в одну хвилину 2. Індикатор вихідної потужності LED 3. Вибір режимів ON / AUTO / OFF (включення / авто / вимикання) 4. Вибір 12 або 24-х годинного режиму 5. Функція перекладу на літній час 6. 16 комбінацій днів тижня
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тижневий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Форм-фактор | Корпус перехідника |
| Застосування таймера | Для освітлення всередині приміщень, Побутове |
| Наявність монітора | Так |
| Кількість рядків | 1 |
| Кількість символів в рядку | 4 |
| Колір символів | Чорний |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 90 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| основна | |
| Точність/дискретність | 1 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне навантаження | 3500 W |
- Ціна: 536 ₴



