
Патрон керамічний Feron LH26 G5.3
- В наявності
- Код: 22307
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електропатрони застосовуються в побуті та будівництві для монтажу освітлювальних приладів і приєднання ламп різних типів до електромережі. Електропатрони надійні і довговічні, виконані з матеріалів високої якості, стійкі до горіння, механічних впливів і впливу агресивних середовищ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу патрона | Білий |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу патрона | Кераміка |
| Напруга живильної мережі | 230 В |
| Номінальний струм | 4 А |
| Тип | Патрон |
| Тип монтажу | Підвісний |
| Тип патрона | Штирьовий |
| Цоколь | G53 |
| Додаткові характеристики | |
| Виведення дроту | Тильна сторона |
| Довжина дроту | 0.1 м |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 54 мм |
- Ціна: 14 ₴


