
LED настільна лампа VIDEX TF14W 20W 4100K біла
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26430 / VL-TF14W
2 053 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна настільна лампа VIDEX TF14W з UGR<19 призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.
Завдяки високому індексу якості світла Ra ≤ 98, освітлені лампою предмети, їх кольори та деталі сприймаються як при освітленні природним сонячним світлом.
URG - Показник дискомфорту світла. Лампа залишає менше відблисків на моніторах комп'ютерів та інших відбиваючих поверхнях. URG<19 - світло м'яке і рівне. Не викликає подразнення та втоми очей. Колірна температура - 4100К нейтральна. Світлодіодна лампа освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає.
Конструкція дозволяє обертати корпус та розсіювач на 360°, це в сою чергу дуже зручно та економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Увімкнення та вимкнення світлодіодної лампи здійснюється за допомогою сенсорної кнопки "Увімк/Вимк". Довготривале натиснення сенсорної кнопки дозволяє регулювати яскравість настільної лампи. Перше тривале натиснення - зменшення рівня яскравості лампи. Повторне тривале натиснення - збільшення рівня яскравості лампи.
Адаптер додається в комплекті.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | акрил, пластик, Алюміній |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 4100K |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Якість світла | > 98 Ra |
| Світловий потік | 1000 Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
| Температура світла | 4100k |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 625 мм |
| Діаметр | 204 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 2 053 ₴






