
LED настільна лампа VIDEX TF15R 20W 4100K червона
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26431 / VL-TF15R
3 900 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна настільна лампа VIDEX VL-TF15R з URG<19 та сенсорним управлінням, яка призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом.
Завдяки високому індексу якості світла Ra ≤ 98, освітлені лампою предмети, їх кольори та деталі сприймаються як при освітленні природним сонячним світлом.
URG - Показник дискомфорту світла. Лампа залишає менше відблисків на моніторах комп'ютерів та інших відбиваючих поверхнях. URG<19 - світло м'яке і рівне. Не викликає подразнення та втоми очей. Колірна температура - 4100К нейтральна. Світлодіодна лампа освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає.
Конструкція дозволяє обертати корпус на 170°, та розсіювач на 180°, це в сою чергу дуже зручно та економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго, що підтверджується 2-х річною гарантією.
Увімкнення та вимкнення світлодіодної лампи здійснюється за допомогою сенсорної кнопки "Увімк/Вимк" або швидко провести рукою над сенсором.
Сансорна кнопка "Таймер" дає можливість активувати функцію автоматичного вимкнення лампи через 45 хвилин. По завершенні 45 хв. лампа вимкнеться.
За допомогою кнопки "Авто" здійснюється автоматичне регулювання рівня яскравості лампи. Світлодіодна лампа автоматично встановить найбільш комфортний рівень яскравості відповідно до освітленості приміщення.
Для увімкнення та вимкнення нічного світильника вікористовується кнопка "Нічний режим". Яскравість регулюється повільним жестом рукою над сенсором або за допомогою кнопки "Нічний режим".
Адаптер додається в комплекті.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Червоний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колірна температура | 4100K |
| Матеріал каркасу | Алюміній, пластик, акрил |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 110~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Якість світла | > 98 Ra |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Світловий потік | 1000 Lm |
| Температура світла | 4100k |
| Кут розсіювання | 120° |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 601 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Діаметр | 162 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1500г |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Максимальна сила струму | 150mA |
- Ціна: 3 900 ₴










