Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подвійний світильник серії «Aluminium», ідеально підійде для обробки сучасних, лаконічних і більш стриманих інтер'єрів в стилі hi-tech, мінімалізм і техно.
Дизайн моделі і її схожість з карданними світильниками дозволяє встановлювати такі світильники як в житлових приміщеннях, так і торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях і т.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію і оснащений якісними комплектуючими.
Зручний монтаж. Для монтажу світильника використовуються два стандартних отвори. Знімні плафони світильника забезпечує зручність монтажу ламп в уже встановленому світильнику, а також їх заміну.
Регулювання напрямку світла. Завдяки поворотному плафона можливо регулювати напрямок світлового потоку.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Дизайн моделі і її схожість з карданними світильниками дозволяє встановлювати такі світильники як в житлових приміщеннях, так і торгових і адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях і т.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію і оснащений якісними комплектуючими.
Зручний монтаж. Для монтажу світильника використовуються два стандартних отвори. Знімні плафони світильника забезпечує зручність монтажу ламп в уже встановленому світильнику, а також їх заміну.
Регулювання напрямку світла. Завдяки поворотному плафона можливо регулювати напрямок світлового потоку.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | Дванадцять, 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Діаметр врізного отвору | 73 мм |
| основна | |
| Тип лампи | MR16 |
- Ціна: 381 ₴





