
Наконечник кабельний АСКО JG-120 мідний луджений
- Готово до відправки
- Код: UNP40-120-15-14
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для окінцювання багатожильних мідних провідників і кабелів обпресуванням і пайкою. Матеріал - луджена електротехнічна мідь.
Надійність контактного з'єднання досягається шляхом опресування наконечника спеціальним інструментом.
Надійність контактного з'єднання досягається шляхом опресування наконечника спеціальним інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 72 мм |
| Діаметр отвору кріплення | 14.5 мм |
| Конструкція | Пряма |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Наявність ізоляції | Ні |
| Перетин проводів, що підключаються | 120 кв.мм |
| Спосіб монтажу | Болт |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Тип накінечника | Кільце |
| Ширина | 27.8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Основна | |
| Діаметр отвору для жили | 16мм |
| Метричний розмір болта - М | 14 |
- Ціна: 76 ₴


