SMART світильник в новій потужності 54Вт. Має схожий дизайн з моделлю AL5100 EOS, завдяки декоративному отвору в плафоні.
Найкраще поєднується з інтер’єрами у стилі конструктивізм, авангард, ф’южн, хай-тек та інші.
Приваблива вартість. Модель виконана в новому оптимізованому технічному рішенні побудови плати, що не впливає на зміну світлових характеристик у порівнянні з іншими моделями.
Дизайн. Завдяки прозорим вкрапленням у плафоні та теплим і білим cвітлодіодам створюється ефект мерехтіння (зоряного неба) при увімкненому світильнику. Крім того, модель відрізняється наявністю прозорого отвору в центрі плафону, вкритого стразами, що нагадують мерехтіння дорогоцінного каміння.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайної люстри.
Яскравість. Забезпечує комфортне якісне освітлення кімнати площею до 15 м.кв.
Рівномірне свічення. Рівномірне розміщення світлодіодів по поверхні світильника забезпечує його однорідне свічення без виникнення темних зон.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
Гарантія 2 роки.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 54 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 435 мм |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виготовлення | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Ширина | 435 мм |
| Основні | |
| Колірна температура | 3000-4000-6000K |
- Ціна: 1 964 ₴






