
Світильник світлодіодний VITO НББ LUZ-BRO 15W 4000K 1020lm IP65 (білий овал)
- Немає в наявності
- Код: LUZ-BRO
242 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильники світлодіодні VITO НББ LUZ призначені для внутрішнього і зовнішнього освітлення адміністративних, побутових, підсобних приміщень, накладного виконання. Світильники не містить шкідливих речовин, а завдяки використанню сучасних діодів, мають високу ступінь енергоефективності А, А +, А ++. Встановлюються на стіні або стелі і є водонепроникними, зі ступенем захисту IP65
Гарантійний термін 12 місяців
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VITO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Тип | Настінний світильник |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 88 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 242 ₴

