розпродаж

Світлодіодний світильник Lemanso LM443 3W 4500К квадрат вбудований (в наявності 1 шт)
- Готово до відправки
- Код: LM443
42 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний вбудований неповоротний світильник Lemanso LM443 3W 4500 К - є аналогом світильників типу downlight. Використання світлодіодного світильника дозволяє заощадити 90% електроенергії, в порівнянні зі світильниками в яких використовуються лампи розжарювання і більше 50%, в порівнянні з тими, у яких використовуються лампи енергозберігаючі. Мають значний ресурс роботи до 30000 годин, завдяки використанню передових технологій виробництва та сучасних матеріалів і комплектуючих. Це екологічний світильник - в ньому відсутні інфрачервоні на УФ випромінювання. Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світіння без мерехтіння і відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і відпочинку. Світильник дуже простий в підключенні і монтажі.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4500K |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 220 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 85 см |
| Ширина | 85 см |
| Вбудований розмір світильника | 70*70мм |
- Ціна: 42 ₴


