Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Капсульна галогенна лампа. Використовується для основного і декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Мінімальна колірна температура | 2800 К |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Діаметр | 13 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
- Ціна: 25 ₴


