
Світлодіодна стрічка Feron LS704 60SMD / м 220V IP67 білий 100м
- В наявності
- Код: 26243
8 600 ₴/упаковка
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Герметична світлодіодна стрічка в силіконі (IP67) з прямим підключенням до мережі 220V.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 100 см |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість режимів світіння | 1 |
| Максимальна робоча температура | 30 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Споживана потужність | 4.4 Вт |
| Режим роботи | Статичний |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип гірлянди | Нитка вулична |
| Тип харчування | Мережа |
| Паковання | Бухта |
| Форма перерізу | Прямокутна |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Основна | |
| Комплектація | Шнур-2шт, з'єднувач - 2шт, заглушка - 2шт, кріплення - 10шт. |
- Ціна: 8 600 ₴/упаковка




