
Перемикач Lemanso LSW02 великий синій з підсів. / KCD2-201 \ N
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12004/ LSW02
20 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перемикач Lemanso LSW02 синій - широкий перемикач 4Pin 2 положення ON-OFF з підсвічуванням і фіксацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Форма кнопки | Прямокутна |
| Колір кнопки | Синій |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Так |
| Номінальна сила струму | 15 А |
| Напруга | 250 В |
| Фіксація положення | Так |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 28.5 мм |
| Висота | 34 мм |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 20 ₴




