
Викрутка індикатор напруги 100-500V LEMANSO 3.0x140мм LTL10074
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 87001 / LTL10074
32 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Викрутка індикатор напруги - це пристроїв дозволяють швидко і безпечно перевіряти напругу змінного струму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Індикація | Світлова |
| Довжина | 140 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Стан | Новий |
| Основна | |
| Діапазон робочих температур | -10°C +50°C |
| Частота струму мережі | 50-500 Hz |
- Ціна: 32 ₴

