
Лампа Світлодіодна Horoz Electric "MICRO - 3" 3W 6400К G4
- Готово до відправки
- Код: 001-010-0003-020
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лампа Світлодіодна Horoz Electric "MICRO - 3" 3W 6400К G4 є аналогом капсульних галогенних ламп типу G4. Також є аналогом лампи розжарювання потужністю 24W. Має тривалий ресурс роботи, становить 20 000 годин. Корпус виконаний з термостійкого силікону, не змінює своїх якісних і естетичних характеристик в процесі експлуатації. Може використовуватися для декоративного освітлення у вбудованих світильниках.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
Гарантійний термін 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Усі лампочки перед відправкою перевіряються на справність !!!
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 24 Вт |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Кут свічення | 360 град. |
| Кількість контактних штирів цоколя | 2 шт. |
| Максимальна колірна температура | 6400 К |
| Максимальна робоча напруга | 240 В |
| Мінімальна робоча напруга | 220 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Термін служби ламп | 20000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Штир |
| Форма лампочки | Капсула |
| Цоколь | G4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Діаметр | 12 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 150 лм |
- Ціна: 55 ₴

