
Світлодіодний світильник Feron AL527-S 5W 4000K
- В наявності
- Код: 01820
210 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований світлодіодний світильник з декоративним окантуванням.
Дизайн. Стильне металеве окантування корпусу, що гармонічно доповнюватиме будь-який інтер’єр.
Якість конструкції. Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують надійну роботу світильника. Висока якість матеріалів та збірки.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій.
Економічність. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
Тривалий ресурс роботи світильників в 30 000 годин.
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 5 Вт |
| Світловий потік | 400 лм |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Діаметр врізного отвору | 75 мм |
| Ширина | 92 мм |
- Ціна: 210 ₴





