-5%Накладний неповоротний світильник під лампу Feron HL353 білий
- В наявності
- Код: 41281
285 ₴
270,75 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Лаконічний світильник для інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Простий та універсальний дизайн і компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі.
Керування світлом. Оснащені патроном GX53, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення.
Більше світла. Лампи GX53 мають в своєму асортименті моделі більшої потужності, ніж лампи типу MR-16. Крім того, площа їх свічення майже в 2 рази більша за площу свічення ламп MR-16. Тому такі лампи створюють більш м’яке та комфортне розсіяне світло.
Естетичність конструкції. Світильнки мають зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів, а також забезпечується легкий доступ до патрону для заміни лампи.
Зручний монтаж. Мають простий монтаж та надійну фіксацію. Основа світильника зручно з’єднується з корпусом світильника завдяки різьбленню.
Якість конструкції. Міцний корпус із алюмінію, що на відміну від дешевших аналогів з залізним корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським та європейським стандартам електробезпеки.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр | 83 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип вимикача | Настінний |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 270,75 ₴





