
Шинопровід для кріплення та живлення трекових світильників VIDEX 1м білий
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25920 / VL-TRF001-W
288 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шинопровід для кріплення та живлення трекових світильників VIDEX 1м білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 34 мм |
- Ціна: 288 ₴


