
Світлодіодний акумуляторний світильник Horoz Electric ROMARIO 10W
- Немає в наявності
- Код: 084-022-0010-010
700 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний акумуляторний світильник ROMARIO 10W незамінний при відсутності основного освітлення. Заряджається від мережі 220В AC або від сонячної батареї. На корпусі світильника знаходиться димер за допомогою якого можна встановлювати необхідну яскравість світіння.
Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на верх туристичного намету, ставити на горизонтальну площину або використовується як переносний ліхтар.
Основні характеристики:
Час роботи: на максимальній потужності - 1 година, на мінімальній потужності - 25ч.
Час зарядки: 20-24 рік. { {1}} Колірна температура 7000К-9000K.
Потужність 10W.
Термін експлуатації 25 000год.
Акумулятор: 4V 1.6Ah свинцево-кислотний.
Гарантійний термін 24 місяці
Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на верх туристичного намету, ставити на горизонтальну площину або використовується як переносний ліхтар.
Основні характеристики:
Час роботи: на максимальній потужності - 1 година, на мінімальній потужності - 25ч.
Час зарядки: 20-24 рік. { {1}} Колірна температура 7000К-9000K.
Потужність 10W.
Термін експлуатації 25 000год.
Акумулятор: 4V 1.6Ah свинцево-кислотний.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 24 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості |
| Світловий потік | 360 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | настольниый |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура ( в межах) | 7000К- 9000К |
| Ступінь захисту | 20 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 12 см |
| Час заряду акумулятора | 20 година |
| Час роботи | 1 година |
- Ціна: 700 ₴


