
LED світильник з датчиком ІК IP54 круглий VIDEX 12W 5000K сенсорний білий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26446 / VL-BHR-125W-SP
520 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник з датчиком ІК IP54 круглий VIDEX 12W 5000K сенсорний білий - високо-технологічне джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07 і високим ступенем пиле - та вологозахисту IP54.
Поріг спрацювання датчика руху та освітлення - 25Лк. Працює < 25Лк< Не працює.
Відстань виявлення - до 6м.
Кут виявлення - 360°.
Час затримки - 60сек.
Світильник має світловіддачу - 88Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1050Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-260В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
Вбудована клемна колодка для зручного і надійного підключення.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Світловий потік | 50 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 185 г |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Міцність | 12 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Термін служби | 30000 років |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Кругла |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна кольорова температура | 5000 К |
| Світлова видатність | 88 лм/Вт |
| Кут світла | 120 град. |
- Ціна: 520 ₴




