Новинка

Адаптер для однофазного шинопроводу Feron LD1040 чорний
- В наявності
- Код: 40157
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер LD 1040
Адаптер дозволяє перетворити будь-який підвісний світильник в трековий і монтувати його на шинопровід.
З'єднання проводів підвісу з контактами адаптера здійснюється за допомогою пайки.
Адаптер дозволяє перетворити будь-який підвісний світильник в трековий і монтувати його на шинопровід.
З'єднання проводів підвісу з контактами адаптера здійснюється за допомогою пайки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Осноні | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
- Ціна: 60 ₴


