
Накладний неповоротний світильник Feron ML388-2 білий
- В наявності
- Код: 40158
579 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Feron ML388-2 -накладний подвійний світильник з декоративними акриловими кільцями.
Може використовуватися для декоративної підсвітки житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів і т. Лаконічний універсальний дизайн і компактні розміри дозволяють встановити такий світильник в будь-якому інтер'єрі.
Управління світлом. Оснащені патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином управляти яскравістю і колірною температурою свічення.
Дизайн. Корпус світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру, створює ефект м'якого декоративного світіння при включеному світильнику.
Естетичність конструкції. Світильники мають знімне фіксує кільце, яке перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільної конструкцією без зайвих елементів і зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж і надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого і зручного підключення до мережі живлення.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів із залізним корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським і європейським стандартам електробезпеки.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від пар
Може використовуватися для декоративної підсвітки житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів і т. Лаконічний універсальний дизайн і компактні розміри дозволяють встановити такий світильник в будь-якому інтер'єрі.
Управління світлом. Оснащені патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином управляти яскравістю і колірною температурою свічення.
Дизайн. Корпус світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру, створює ефект м'якого декоративного світіння при включеному світильнику.
Естетичність конструкції. Світильники мають знімне фіксує кільце, яке перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільної конструкцією без зайвих елементів і зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж і надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого і зручного підключення до мережі живлення.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів із залізним корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським і європейським стандартам електробезпеки.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від пар
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Настінний |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 579 ₴






