Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Feron ML328
Підвісний світильник з декоративним акриловим кільцем.
Можуть використовуватися в сфері декоративної підсвітки житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів і т. Лаконічний універсальний дизайн і компактні розміри дозволяють встановити такий світильник в будь-якому інтер'єрі.
Управління світлом. Оснащені патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином управляти яскравістю і температурою свічення.
Регулювання підвісу. Подивись довжиною 1,2 м і спеціальний фіксатор дозволяють регулювати висоту установки світильника.
Дизайн. Корпус світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру, створює ефект м'якого декоративного світіння при увімкненні світильнику.
Естетичність конструкції. Плафони мають знімне фіксує кільце, перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільної конструкцією без зайвих елементів і зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж і надійну фіксацію. Оснащені клемниками для швидкого і зручного підключення світильника до мережі живлення.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським і європейським стандартам електробезпеки.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Підвісний світильник з декоративним акриловим кільцем.
Можуть використовуватися в сфері декоративної підсвітки житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів і т. Лаконічний універсальний дизайн і компактні розміри дозволяють встановити такий світильник в будь-якому інтер'єрі.
Управління світлом. Оснащені патроном GU10, тому ви самі можете вибрати лампу для них, і таким чином управляти яскравістю і температурою свічення.
Регулювання підвісу. Подивись довжиною 1,2 м і спеціальний фіксатор дозволяють регулювати висоту установки світильника.
Дизайн. Корпус світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру, створює ефект м'якого декоративного світіння при увімкненні світильнику.
Естетичність конструкції. Плафони мають знімне фіксує кільце, перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цільної конструкцією без зайвих елементів і зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж і надійну фіксацію. Оснащені клемниками для швидкого і зручного підключення світильника до мережі живлення.
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським і європейським стандартам електробезпеки.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 344 ₴







