
Архітектурний світильник Feron DH0806 чорний
- Готово до відправки
- Код: 41153
707 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архітектурний світильник DH0806 поєднує в собі сучасний дизайн і функціональну практичність. Оригінальний корпус зі вставками з прозорого скла сам по собі стає прикрасою будь-якого інтер'єру.
Можуть використовуватися для архітектурного підсвічування фасадів будівель, споруд, парканів, балконів, терас
особливості та переваги світильників DH0806:
Управління світлом. Оснащені патронами Е27, тому ви самі можете вибрати лампу для них і таким чином управляти бажаної яскравістю і колірною температурою.
Надійність конструкції. Виготовлені з алюмінію покритого зносостійкого фарбою, що захищає світильник від корозії і пошкоджень.
Вологозахищеність. Достатня ступінь захисту IР54 не допускає попадання частинок бруду і крапель води всередину світильника.
Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
Можуть використовуватися для архітектурного підсвічування фасадів будівель, споруд, парканів, балконів, терас
особливості та переваги світильників DH0806:
Управління світлом. Оснащені патронами Е27, тому ви самі можете вибрати лампу для них і таким чином управляти бажаної яскравістю і колірною температурою.
Надійність конструкції. Виготовлені з алюмінію покритого зносостійкого фарбою, що захищає світильник від корозії і пошкоджень.
Вологозахищеність. Достатня ступінь захисту IР54 не допускає попадання частинок бруду і крапель води всередину світильника.
Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
- Ціна: 707 ₴







