
LED прожектор VIDEX F2e 50W 5000K з датчиком руху і освітленості
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26266 / VL-F2e505W-S
1 231 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний прожектор Videx- високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального і декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин.
Регульований тепловий датчик руху та освітленості:
-Дистанція виявлення - 2-8м (за температури <24°C)
-Кут виявлення - 120°
-Час затримки (проміжок часу від моменту спрацювання датчика до моменту автоматичного вимкнення світла у разі відсутності теплового об'єкту у зоні виявлення) - від 10с до 7хв.
-Поріг спрацювання датчика освітленості регульований від 10 Лк (Люкс) до 2000 Лк (Люкс). Працює < 10Лк < Не працює.
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.67 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 66 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 250 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 170-260 |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Датчик руху | Так |
| Захисна решітка | Ні |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розміри | |
| Висота | 21.5 см |
| Довжина | 22.3 см |
| Ширина | 5.4 см |
- Ціна: 1 231 ₴






