
Прожектор світлодіодний Horoz Electric "ASLAN-100" 100W 6400K
- Немає в наявності
- Код: 068 010 0100
947 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Прожектор світлодіодний ASLAN-100 - виробник Horoz Electric.
Служить для зовнішнього освітлення складських приміщень, парків, вулиць, фасадів будівель, вітрин, автомоек, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів. Висока ефективність світлодіодів дає можливість освітлити необхідну територію ступенем пиле- і вологозащити - IP65. Прожектор не боится влаги, осадков, пилы. У цьому прожекторі використовуються технології освітлення SMD LED, яка забезпечує надійне освітлення, термін служби до 30000 годин безперервного освітлення.
Переваги світлодіодного прожектора ASLAN-100:
економічність.
прочный износостойкий корпус.
відсутність шкідливих вилучень в діапазоні світла.
стійкість до зовнішнього впливу (пили, вологи, низькі температури).
швидкий і зручний монтаж.
Гарантійний термін 24 місяця
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6400К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 8000 лм |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 3 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 23.3 см |
| Довжина | 29.45 см |
| Ширина | 3.1 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Максимальна робоча температура | 35 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
- Ціна: 947 ₴


