
Трековий світильник Feron ML337 білий
- В наявності
- Код: 40137
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Трекові світильники ML337 можуть використовуватися для створення інтер'єрної підсвітки житлових, торговельних, адміністративно-офісних та інших приміщень, кафе, ресторанів, виставкових залів, галерей тощо.
Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі.
ДИЗАЙН ПОЄДНУЄТЬСЯ З НАКЛАДНИМИ СВІТИЛЬНИКАМИ FERON ML307
Ергономіка. Переміщення світильників по всій довжині шинопроводу дозволяє створювати необхідні акценти в освітленні.
Регулювання напрямку світлового потоку. Мають зручне регулювання напрямку світлового променя: на 330° у горизонтальній площині, на 90° у вертикальній площині.
Керування світлом. Оснащені патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати бажаною яскравістю та температурою свічення.
Естетичність конструкції. Світильники мають зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж та надійну фіксацію.
Якість конструкції. Міцний корпус із алюмінію, якісні електронні компоненти та комплектуючі.
Гарантійний термін 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основна | |
| Спосіб підключення | Однофазний |
- Ціна: 185 ₴







