
Світильник архітектурний AR072G IP54 VIDEX GU10x2
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26556/ VL-AR072G
1 177 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світильник архітектурний IP54 VIDEX GU10x2 - високо-технологічне джерело світла. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Як джерело світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 x 2 і максимальною потужністю 50W x 2.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 820 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал розсіювача | Полікарбонат |
| Напруга | 230 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | GU10 |
| Розміри | |
| Висота | 22.5 см |
| Діаметр | 8 см |
| Ширина | 11.2 см |
| Додаткові характеристики | |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
- Ціна: 1 177 ₴




