
LED Світильник архітектурний IP54 AR04 VIDEX 6W 2700K Чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26540 / VL-AR04-062B
1 100 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED Світильник архітектурний IP54 VIDEX 6W 2700K - високо-технологічне джерело світла. Використовуються для архітектурного підсвічування фасадів будинків, споруд, парканів, балконів, терас тощо. Має високий ступінь стійкості до зовнішнього впливу, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Кут розсіювання світла - 0-120°, що дозволяє регулювати кут освітлення за допомогою механізма всередині світильника та якісно освітити приміщення.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів і високим ступенем пиле - та вологозахисту. Достатній ступінь захисту IР54 не допускає потрапляння часточок бруду та капель води всередину світильника.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 480Лм. Джерелом світла слугують світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 2700К (тепле світло).
Стійкий до великої кількості включень та виключень. Ресурс роботи - 50 000 годин. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 220-260В дозволяє використовувати світильник на об’єктах з нестабільною або низькою напругою.
Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 550 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 2700К |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6 Вт |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 480 лм |
| Світловіддача | 80 лм/Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Розміри | |
| Висота | 10.5 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 1 100 ₴







