
LED світильник лінійний з сенсором VIDEX 0,5м 7W 4100K
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26529/ VL-CB-07055-S
716 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
ED світильник лінійний з сенсором VIDEX 0,5м 7W 4100K – призначений для розміщення на рівних поверхнях та освітлення різних кухонних, меблевих, робочих та інших поверхонь. Завдяки сенсору і безконтактному принципу увімкнення та вимкнення має високий ступінь практичності та безпеки. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє економити до 60% енергії у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні. Для зручного користування світильник має кабель довжиною 1 м. та 2м. які між собою з`єднуються.
Увімкнення та вимкнення світильника здійснюється безконтактнім способом, завдяки сенсору, який розміщено в нижній частині корпусу. Максимальна робоча дистанція сенсора становить 10 см.
Має світловіддачу - 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 770Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (100 000). Ресурс роботи - 40 000 годин. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 100-240В.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Потужність | 7 Вт |
| Світловий потік | 770 лм |
| Стан | Новий |
| Форма | Лінійна |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладної |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 716 ₴



