
LED світильник підвісний накладний VIDEX 10W 4100K чорний
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26483/ VL-SP-10034B
860 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник підвісний накладний VIDEX 10W 4100K - це освітлювальний пристрій, може використовуватися як основне, так і акцентне освітлення декоративної підсвітки житлових, торгових і адміністративних приміщень, кафе і ресторанів, виставкових залів, галерей і т.д. Корпус виконаний з алюмінію, на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, що не схильний до корозії.
Світильник має світловіддачу - 80лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку складає 800Лм. Джерелом світла служать світлодіоди, які забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання.
Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 36°.
Стійкий до великої кількості включень і виключень (100000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Економить на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту і заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 100-265В.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Температура світла | 4100К |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 300 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Міцність | 10 Вт |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Світловий потік | 800 |
| Тип світильника | Підвісний |
| Кут розсіювання | 36 |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 860 ₴



