
LED прожектор VIDEX Fe 10W 5000K 12V
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26460 / VL-Fe105W-12V
346 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор Videx- високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального і декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торгових площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритих територій приватних садиб і промислових підприємств. Світлодіодний прожектор Videx- екологічна і економічна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин.
Гарантія 24 місяці
Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для ЖКГ, Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 0.19 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловіддача | 90 лм/Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 11.5 см |
| Висота | 11.2 см |
| Ширина | 2.7 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 75 |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Ні |
- Ціна: 346 ₴



