
LED лампа настільна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K біла
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 25907 / TLTF-009W
545 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодна настільна лампа TITANUM 10W 3000K/4000K/6500K призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго.
Конструкція дозволяє складати лампу навпіл, економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°.
Настільна лампа освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Кнопка дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла. За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.
Колірна температура:
-тепла - 3000К.
-нейтральная – 4000К.
-холодна - 6500К.
Висота в робочому положенні 33,5 см. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається в комплекті.
Гарантійний термін 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колірна температура світла | 3000/4000/6500K |
| Енергоефективність: | 50 Lm/W |
| Якість світла: | Ra > 80 |
| Ресурс роботи: | 35000г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 520 г |
| Висота | 335 мм |
| Довжина | 122 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 59 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Світловий потік | 500 Lm |
| Кут розсіювання | 120° |
- Ціна: 545 ₴






