
Вбудований неповоротний світильник Feron DL6142 чорний
- Готово до відправки
- Код: 01795
439 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудовані світильники з декоративним елементом - вставкою з матового акрилового полімеру, що створює ефект додаткового м’якого декоративного свічення при увімкненому світильнику.
Сфера використання. Освітлення житлових, торговельних та адміністративних приміщень, кафе, ресторанах, готелях тощо.
Дизайн. Незвичний дизайн, з декоративним акриловим кільцем
Естетичність конструкції. Світильники мають зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Зйомне кільце забезпечує простий і зручний монтаж та демонтаж лампи.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію
Гарантія 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Ширина | 92 мм |
| розмір вбудований | |
| Розміри поля або кроку | 80х160 мм |
- Ціна: 439 ₴






