
LED світильник IP65 круглий TITANUM 20W 6500K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 26599/ TL-BHR-206
202 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
LED світильник IP65 круглий TITANUM 20W 6500K - високо-технологічний джерело світла. Призначений для використання в промисловому секторі, муніципальних ЖКГ об'єктах і присадибних ділянках. Служить для освітлення під'їзних площ, сходових клітин, гаражів, складських та інших приміщень з підвищеним рівнем вологості і пилу. Має високий ступінь стійкості до зовнішніх впливів, широкий діапазон робочої температури і напруги. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високу захистом від ударів IK07 і високим ступенем пило - і вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу - 85Лм / Вт. Сумарна сила світлового потоку складає 1700Лм. Джерелом світла служать світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 180 °, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень і виключень (100000). Ресурс роботи - 25 000 годин. Економить на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту і заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-250В дозволяє використовувати світильник на об'єктах з нестабільним або низької напруги.
Гарантія 12 місяців
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник має високу захистом від ударів IK07 і високим ступенем пило - і вологозахисту IP65.
Світильник має світловіддачу - 85Лм / Вт. Сумарна сила світлового потоку складає 1700Лм. Джерелом світла служать світлодіоди, які практично не нагріваються і забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання. Колірна температура - 6500К (денне світло). Кут розсіювання світла - 180 °, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень і виключень (100000). Ресурс роботи - 25 000 годин. Економить на експлуатаційних витратах, пов'язаних з відсутністю необхідності ремонту і заміни ламп або комплектуючих. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах. При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робочий діапазон напруги 180-250В дозволяє використовувати світильник на об'єктах з нестабільним або низької напруги.
Гарантія 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 1700 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 г |
| Висота | 52 см |
| Діаметр | 175 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 202 ₴



