Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування. Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і в якості бра. Сучасний лаконічний дизайн дозволяє використовувати такий світильник для декорування як житлових приміщень, так і приміщень кафе, ресторанів, готелів тощо.
Особливості світильника AL8005:
Вибір джерела світла. Оснащений трьома патронами G9, тож ви самі можете обирати лампу для них і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення.
Якість конструкції. Надійна конструкція з алюмінію та заліза.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G9 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 200 мм |
| Ширина | 56 мм |
- Ціна: 708 ₴







