
Настінний накладний світлодіодний світильник Feron AL8110 білий
- В наявності
- Код: 40172
990 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Накладний настінний світильник для інтер'єрного підсвічування.Може встановлюватися як для декоративного освітлення, так і в якості бра. Сучасний лаконічний дизайн дозволяє використовувати такий світильник для декорування як житлових приміщень, так і приміщень кафе, ресторанів, готелів тощо.
Особливості світильників AL8110:
Якість конструкції. Надійний вбудований драйвер та сучасні електронні комплектуючі, що забезпечують стабільну роботу світильника. Корпус з алюмінію та заліза.
Якісне світло. Миттєве вмикання. Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій.
Економічність. Завдяки світлодіодній технології дозволяє економити до 90% електроенергії у порівнянні з галогенними лампами.
Ресурс роботи 25 000 годин.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Арт-деко |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 400Lm |
| Колірна температура | 3000 |
- Ціна: 990 ₴






