
Вбудований світильник Feron CD8020 з LED підсвічуванням
- В наявності
- Код: 01833
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Відмінною рисою моделі є підсвічення корпусу за допомогою світлодіодної стрічки по периметру світильника. Завдяки такій особливості, світильник можна використовувати в якості як основного освітлення, так і у вигляді легкої декоративної підсвітки, в залежності від ситуації та настрою. Матовий корпус світильника робить свічення ще більш м'яким та комфортним.
Особливості та переваги світильника CD8020:
Два джерела світла. Світильник оснащений світлодіодною стрічкою по периметру, а також має в комплекті патрон G5.3, що дозволяє підключати друге джерело світла - лампу MR-16.
Роздільне вмикання. Лампу та підсвітку можна підключати та вмикати окремо одна від одної. Світлодіоди світильника можуть працювати без включення лампи.
Монтаж в різні види стель. Може встановлюватися як в підвісні, так і в натяжні стелі.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Інший тип цоколя | GU5.3 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Діаметр врізного отвору | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Хром |
| Основна | |
| Діаметр монтажного отвору | 80х160 мм |
| Колір крісталу | Матовий білий |
- Ціна: 103 ₴






