
Світлодіодний світильник настінно-стельовий круглий VIDEX 72W 4100K Зоряне небо
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26641 / VL-CLR-724S
1 772 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник настінно-стельовий круглий VIDEX 72W 4100K Зоряне небо
Світильник накладний VIDEX - це високотехнологічний освітлювальний прилад, який використовується в житлових приміщеннях в якості основного джерела освітлення. Стильний дизайн перетворює простір під найрізноманітніші завдання користувача. Альтернатива традиційним люстрам та іншим засобам освітлення. Встановлюється як на горизонтальній поверхні, так і на вертикальній. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 6480Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 4100К (біле світло).
Стійкий до великої кількості включень та виключень (100 000). Ресурс роботи - 40 000 годин. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-265В.
Є клемна колодка.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 4100K |
| Кут розсіювання | 180 град. |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 74 Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Світловий потік | 6480 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 980 г |
| Висота | 70 см |
| Діаметр | 480 см |
| Основні | |
| Енергоефективність | 90 Lm/W |
| Частота | 50/60Hz |
| Якість світла | Ra >80 |
| ресурс Роботи | 40000 рік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Максимальна сила струму | 540 |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 772 ₴




