
Вбудований поворотний світильник Feron DL8340 чорний
- В наявності
- Код: 01830
229 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Cвітильники, що найкраще підходять для оздоблення сучасних та стриманих інтер'єрів у стилі hi-tech, мінімалізм та техно.
Простий та універсальний дизайн дозволяє встановити такі світильники у житлових, торговельних та адміністративних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях тощо.
Можуть використовуватися в якості як основного освітлення, так і для створення світлових акцентів в певних ділянках приміщення, чи на окремих предметах інтер’єру.
Особливості та переваги світильників DL8340/DL8350:
Дизайн. Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям в дизайні інтер’єрів, та дозволяє створити акцентоване освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м’яке, приємне та комфортне для сприйняття світло, без ефекту засліплення.
Якість конструкції. Надійна конструкція з алюмінію.
Регулювання напрямку світла. Завдяки поворотному плафону можливо регулювати напрям світлового потоку.
Гарантія 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Спрямоване світло | Так |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр | 92 мм |
| Діаметр врізного отвору | 80 мм |
- Ціна: 229 ₴






