Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний акумуляторний світильник VERON 15W незамінний при відсутності основного освітлення. Заряджається від мережі 220В AC або від сонячної батареї. На корпусі світильника знаходиться димер за допомогою якого можна встановлювати необхідну яскравість світіння.
Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на верх туристичного намету, ставити на горизонтальну площину або використовується як переносний ліхтар. Способи зарядки -Від USB
Гарантійний термін 24 місяці
Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на верх туристичного намету, ставити на горизонтальну площину або використовується як переносний ліхтар. Способи зарядки -Від USB
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | настольниый |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 15.5 мм |
| Колірна температура ( в межах) | 3000K-4200K-6400K |
| Світловий потік | 160lm - 290lm - 550lm |
| Ступінь захисту | 20 |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 12.5 см |
- Ціна: 550 ₴



