
Світлодіодний акумуляторний світильник Horoz Electric MESSI-15 15W
- Немає в наявності
- Код: 084-030-0015-010
605 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний акумуляторний світильник MESSI-15 15W незамінний при відсутності основного освітлення. Заряджається від мережі 220В AC або від 6V DC. На корпусі світильника знаходиться димер за допомогою якого можна встановлювати необхідну яскравість світіння.
Конструкція світильника передбачає його можливість кріпиться на стіну або верх туристичного намету, ставити на горизонтальну площину або використовується як переносний ліхтар.
Основні характеристики:
Час роботи: на максимальній потужності - 3 години, на мінімальній потужності - 20ч.
Час зарядки: 20-24 рік.
Колірна температура 8000К-12000K.
Потужність 15W.
термін експлуатації 30 000 годину.
Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Час заряду акумулятора | 20 годин |
| Час роботи | 3 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 35 мм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Режими роботи ліхтаря | Плавне регулювання яскравості |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | Від мережі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура ( в межах) | 8000 К - 12000К |
| Світловий потік | min. 70 lm, max. 420 lm |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 5 мм |
- Ціна: 605 ₴


