
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX A105Z1200Lm 5000K
- В наявності 1 од.
- Код: 26567/ VLF-A105Z
1 245 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A105Z 1200Lm 5000K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи.
Максимальна яскравість 1200Lm. Використовується світлодіод Luminus SST40, який покращує фотоелектричний коефіцієнт перетворення при досягненні високої надійності та більшого результату.
Збільшення/зменшення проекції променя.
Зручне керування за допомогою висувного кільця фокусування для збільшення або зменшення проекції променя світла. За допомогою довготривалого натискання кнопки ліхтар вимикається.
Режим роботи ліхтаря:
TURBO (Турбо режим) – з найбільшою яскравістю світла в 1200Lm. Дистанція освітлення налічує 215м. Тривалість роботи 1год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 11600cd.
Час роботи у режимі TURBO - це сукупний час, випробуваний з увімкненим захистом від перегріву.
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 650Lm. Дистанція освітлення налічує 156м. Тривалість роботи 1год. 40хв. Інтенсивність світлового потоку 6096cd.
MIDDLE (Режим середньої потужності світла) – яскравість світла 425Lm. Дистанція освітлення налічує 130м. Тривалість роботи 2год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 4200cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 260Lm. Дистанція освітлення налічує 104м. Тривалість роботи 5год. 20хв. Інтенсивність світлового потоку 2720cd.
MOON (Нічний режим) - найбільша тривалість роботи можлива в даному режимі - 83год., при цьому генерується світловий потік в 30Lm. Дистанція освітлення налічує 35м. Інтенсивність світлового потоку 312cd.
При увімкненому світлі ліхтаря довготривале натискання кнопки вмикає режим передачі сигналу SOS.
Заблокувати/розблокувати ліхтар можна подвійним натисканням кнопки.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 18650 2200mAh і може бути подовжено за використання акумулятора більшого об’єму. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища.
Автоматично запам’ятовує обраний режим.
Світлодіодний індикатор на кнопці сповіщає про рівень заряду ліхтаря:
- Зеленим кольором світиться при повному заряді (100-85%)
- Зеленим кольором мерехтить при заряді (85-50%)
- Червоним кольором світиться при заряді (50-25%)
- Червоним кольором мерехтить при заряді (25-1%)
Ліхтар оснащений металевою кліпсою для зручного та надійного кріплення.
Доступне заряджання за допомогою USB Type-C. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу 21700.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Міцний корпус також протистоїть впливу вологи. Стандарт захисту – IP44(захист від бризок)
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1рік на акумулятор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність світлового променя | 215 м |
| Довжина | 140 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Особливості ліхтаря | Протиударний, Водонепроникний |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Світловий потік | 1200 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Час роботи | 2 годин |
| Індикатор заряду: | 4 рівневий |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Клас захисту, IP | 44 (захист від бризок) |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Матеріал лінзи: | Загартоване скло |
| Розміри: | 140mm x 29 мільйонами доларів |
| Тип світлодіода: | Luminus SST40 |
| Час заряду | 4г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 93г |
| Комплектація | Акумулятор, кліпса, шнурок, зарядний шнур |
| Режим роботи | Турбо, максимум, середній, низький, нічний, SOS |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 2200mAh змінний |
- Ціна: 1 245 ₴











