
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX A406 4000Lm 6500K
- Готово до відправки
- Код: 26566/ VLF-A406
1 914 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX 4000Lm 6500K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи.
Довготривале натискання кнопки дозволяє увімкнути та вимкнути ліхтар.
Короткочасне натискання кнопки при увімкненому світлі дозволяє обрати необхідний режим роботи ліхтаря:
TURBO (Турбо режим) – з найбільшою яскравістю світла в 4000Lm. Дистанція освітлення налічує 200м. Тривалість роботи 3год. 15хв. Інтенсивність світлового потоку 9400cd.
Час роботи у режимі TURBO - це сукупний час, випробуваний з увімкненим захистом від перегріву.
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 1140Lm. Дистанція освітлення налічує 111м. Тривалість роботи 3год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 3060cd.
MIDDLE (Режим середньої потужності світла) – яскравість світла 550Lm. Дистанція освітлення налічує 76м. Тривалість роботи 7год. 45хв. Інтенсивність світлового потоку 1460cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 300Lm. Дистанція освітлення налічує 57м. Тривалість роботи 14год. 30хв. Інтенсивність світлового потоку 800cd.
MOON (Нічний режим) - найбільша тривалість роботи можлива в даному режимі - 180год., при цьому генерується світловий потік в 30Lm. Дистанція освітлення налічує 35м. Інтенсивність світлового потоку 320cd.
При увімкненому світлі ліхтаря довготривале натискання кнопки вмикає режим передачі сигналу SOS.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 21700 4000mAh і може бути подовжено за використання акумулятора більшого об’єму. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища.
Автоматично запам’ятовує обраний режим.
Заблокувати/розблокувати ліхтар можна подвійним натисканням кнопки.
Світлодіодний індикатор на кнопці сповіщає про рівень заряду ліхтаря:
- Зеленим кольором світиться при повному заряді (100-85%)
- Зеленим кольором мерехтить при заряді (85-50%)
- Червоним кольором світиться при заряді (50-25%)
- Червоним кольором мерехтить при заряді (25-1%)
Ліхтар оснащений металевою кліпсою для зручного та надійного кріплення.
Доступне заряджання за допомогою USB Type-C. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу 21700.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Міцний корпус також протистоїть впливу вологи. Стандарт захисту від води – IP68( 2м під водою).
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1рік на акумулятор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Дальність світлового променя | 200 м |
| Довжина | 128 мм |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Анодований алюміній |
| Особливості ліхтаря | Протиударний, Водонепроникний |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип заряду | USB |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Стабілізація розряду: | Неповна |
| Тип світлодіода: | CREE XHP50.2 |
| Час заряду | 4,5 г |
| Індикатор заряду: | 4 рівневий |
| Захист від падіння: | 1 м |
| Матеріал лінзи: | Загартоване скло |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Клас захисту, IP | 68 (2м під водою) |
| Розміри: | 128mm x 31mm |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Акумулятор, кліпса, шнурок, зарядний шнур |
| Вага | 76г |
| Тип акумулятора | Li-ion 21700 4000mAh змінний |
| Режим роботи | Турбо, максимум, середній, низький, стробоскоп |
- Ціна: 1 914 ₴










